Linkedin

Vedubox

Join us at the Vedubox stand, number C2, at the IFTE International Aviation Education Fair on May 3-4-5

tekrar izle 1

Tekrar İzle

Vedubox Live’ın ‘Tekrar İzle’ özelliği sayesinde, video konferans sistemleri ile yapılan canlı eğitim ve etkinlikler otomatik olarak buluta kaydedilir. Böylece ilgili eğitime veya toplantıya kayıtlı olan kullanıcılar, diledikleri zaman yayınların kaydını tekrar izleyebilirler.

Teknik Personel İhtiyacını Ortadan Kaldırın

Online eğitim sürecinde yaşanan en büyük zorluklardan biri, canlı eğitim ya da toplantıların sistem üzerinde arşivlenmesi ve uygun şekilde sunulmasıdır. Vedubox’ın ‘Tekrar İzle’ özelliği sayesinde, ek personel gerekmeden bu işlemi otomatik olarak yapabilirsiniz. Yoğun iş programınızdan, canlı eğitim ya da toplantıların kaydedilmesi için zaman ayırmanıza gerek kalmaz.

Tekrar izle modülü ile yapılan canlı toplantılar – eğitimler otomatik olarak bulut tabanlı kayıt edilir ve bu modülden istenildiği zaman tekrar izlenebilir.

Bulut Tabanlı Otomatik Kayıt

Bulut kaydı otomatik olarak aktif edilebilir veya sadece belirli eğitimler için kayıt alınabilir. Tekrar kayıtları belli aralıklarla otomatik silinebilir veya istenen süre boyunca sistemde kalabilir.

İlgili kayıtlara yalnızca bu eğitime kayıtlı kişiler erişebilir ve silme işlemini yalnızca sistem yöneticisi yapabilir.

Tekrar izle menüsünde tarihe göre, eğitim kategorilerine göre filtreleme yapılabilir, farklı kayıt tiplerine göre kayıtlar izlenebilir. Konuşmacı + ekran paylaşımı, galeri görünümü gibi kayıtları ayarlayabilirsiniz.

Vedubox için ihtiyacınız olan modüller hakkında bilgi almak için ekibimizle iletişime geçin.