Linkedin

Vedubox

Join us at the Vedubox stand, number C2, at the IFTE International Aviation Education Fair on May 3-4-5

Hakkındaki Videoyu Oynat pratikarayuz 3

Kurumsal Eğitim için Vedubox

Vedubox, şirketlerin personelleri, bayileri, tedarikçileri ve müşterileri için hazırladığı kurumsal eğitimler için kullanılıyor.

Personel eğitimi, işe başlama eğitimi, ürün eğitimi, satış eğitimi, kanal-bayi eğitimi, uyum eğitimi, sertifikasyon gibi eğitimleri dijitale taşıyan şirketler Vedubox’ın hepsi bir arada çözümleriyle süreci kolaylaştırıyor.

Online eğitimlerin yanı sıra online toplantılar ve etkinlikler için de Vedubox’ın altyapısı şirketlere destek veriyor.

LMS, online test ve sınav, toplantı ve webinar gibi özellikleri bir arada sunan Vedubox, şirketlerin tamamen bulut tabanda bir online akademi kurmasını sağlıyor. Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda şirket kurumsal eğitimleri, toplantıları ve webinarları için Vedubox’ı tercih ediyor.

Kurumsal Akademinizi Başlatın

Hepsi bir arada online eğitim platformu ile kullanıcılarınız için eğitimler oluşturun, ilerlemelerini analiz edin, eğitiminizi yönetin.

22@1x

Çalışan Eğitimi

Online eğitimleri video, animasyon ve testlerle etkileşimli hale getirin, canlı eğitim ve webinarlar düzenleyin. Bu sayede çalışanlarınızın verimliliğini, şirketinize olan bağlılıklarını ve hizmet kalitesini artırın.

11@1x

Bayi Eğitimi

Bayilerinizin sizin ürün ve hizmetlerinizi doğru ve hızlı bir şekilde öğrenmesi önemlidir. Her türlü doküman ve videoyu sisteme yükleyin, ürünlerinizi kolayca tanıtın. Bayilerinizin verimliğini artırırken online canlı toplantı, bayi webinarları ile iletişimi canlı tutun. 

33@1x

İş Ortağı Eğitimi

Ürünleriniz, hizmetleriniz ve süreçleriniz ile ilgili iş ortaklarınızı doğru bilgilendirin, düzenli toplantılar düzenleyin. Farklı formatlarda dokümanlar ve interaktif videolar ile gerekli bilgileri kolayca iletin ve iş ortaklarınızla daha verimli çalışın.
33@1x

Müşteri Eğitimi

Ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda müşterilerinizi kolay bir şekilde bilgilendirebilir ve her türlü eğitimi sunabilirsiniz. Müşteri webinarları yapabilirsiniz. Her türlü doküman, video sisteme yükleyebilir, ürünlerinizi kolayca tanıtabilirsiniz.

RE/MAX Türkiye’nin Vedubox ile bayi eğitimlerinde nasıl başarıya ulaştığına göz atın:

İlgili Blog Yazılarımız

Yepyeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!